• XI Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Kultura Bezpieczeństwa”

• 06.10.2022 22:23
      • Serdecznie zapraszam uczniów do udziału w XI Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Kultura Bezpieczeństwa”.
        Konkurs organizuje Okręgowy Inspektorat Pracy w Łodzi w ramach programu edukacyjnego „Kultura Bezpieczeństwa”. Celem konkursu jest popularyzowanie wiedzy z zakresu prawnej ochrony pracy w tym bezpieczeństwa i higieny pracy wśród uczniów szkół ponadpodstawowych.
      • Praca konkursowa polega na wykonaniu pracy plastycznej na temat związany z zagadnieniami prawnej ochrony pracy, technicznego bezpieczeństwa i higieny pracy, ergonomii lub zasad udzielania pierwszej pomocy. Prace mogą być wykonane dowolną techniką (ołówek, kredka, farby, collage itp.) w formie płaszczyznowej na arkuszu papieru formatu A3. Prace konkursowe do etapu szkolnego należy złożyć do p. I. Rosiak (sala 133) do 21.10.2022 r.
        Uczestnicy konkursu otrzymają zgodnie z WZO oceny celujące z wybranego przedmiotu, a laureaci i wyróżnieni nagrody rzeczowe.

Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych
                             smiley